سالن چاپ متالایز

سبکی نوین در صنعت چاپ کشور، با شکلی فوق العاده جهت چاپ شیک ترین جعبه ها و لیبل های صنایع غذایی، دارویی، صنعتی، آرایـشی و بهداشی می باشد. ایـن مجموعه بزرگترین تولید کننده جعبه های متالایز طبق استانداردهای بین المللی و بـا کیفیت بی نظـیر آماده چاپ کارهای پر تیراژ می باشد.  وجه تمایزی که چاپ متالایز سیب زرین با دیگر همکاران دارد، می توان به مقرون به صرفه  بودن هزینه های پایانی و خروجی نهایی اشاره کرد.

از دیرباز تا کنون بسته بندی یکی از موثرترین عوامل در فروش محصول بوده که تا امروز دنیای فروش روی بسته بندی های شیک، زیبا، ساده و چشمگیر میچرخد. چاپ جعبه های متالایز در ایران ناشناخته است در حالی که در کشورهای اروپایی اکثرا در بسته بندی های آرایشی بهداشتی، دارویی و غذایی و برخی از موارد صنعتی به چشم میخورد. سیب زرین با دراختیار داشتن تمامی ماشین آلات و خط تولید چاپ جعبه های متالایز با تکنولوژی منحصربه فرد خود توانسته از نمونه های خارجی پیشی بگیرد.

تیراژ بالا و کیفیت بی نظیر این نوع چاپ میتواند 2 رکن اصلی این نوع چاپ را بیان کند کما اینکه بدلیل تیراژ بالای این نوع چاپ هزینه های هر جعبه مقرون به صرفه میباشد.