تقویم و سر رسید

تقویم و سر رسید

تقویم و سر رسید

تقویم و سر رسید

تقویم و سر رسید

تقویم و سر رسید

تولید سررسید و تقویم رومیزی به دلیل محدودیت های ماشینی و استفاده از نیروی انسانی در پروسه تولید و صحافی های دستی همیشه مشکلات زیادی را برای تولید کننده و مشتری بوجود آورده.

اما این مجموعه قدرتمند از صفر تا 100 در زمینه طراحی و تولید سررسید و تقویم رومیزی رکورد عجیبی ثبت کرده، به طوریکه همه ساله در ماه های پایانی سال با توان بالای تولید و حداکثر ظرفیت خود، خروجی بسیار چشمگیری را به نمایش گذاشته.

سیب زرین بدلیل ساختار فرم بندی های نا محدود خود توانسته جوابگوی مشتریانی که سررسید را به صورت اختصاصی اما کم تیراژمیخواهند محیا سازد. حداقل تولید سررسید با چاپ طلاکوب 10 عدد و حداقل تولید با چاپ کاملا اختصاصی (جلد و صفحات داخلی با آرم و لوگوی مشتری) 200 عدد  تا حداکثر بی نهایت تولید نماید. این امر باعث شده که همه شرکت ها و سازمان ها نسبت به بازار هدف و به تعداد مشتریان خود سررسید کاملا اختصاصی تولید نمایند. لازم به ذکر است که تولید سررسید و تقویم رومیزی در خط تولید بسیار حرفه ای و دقیق با بالاترین کیفیت صورت میگیرد و هزینه های تمام شده هر جلد سررسید یا تقویم رومیزی نسبت به همکاران دیگربسیار مناسب میباشد.